EKO-MODA 2018

EKO-MODA 2018

Za nami V konkurs mody ekologicznej. 

W Konkursie uczestniczyło 17  uczniów z olsztyńskich Szkół Podstawowych, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Zespołu Placówek Edukacyjnych.

Konkurs polegał na zaprezentowaniu przez dzieci strojów wykonanych z surowców wtórnych i ich opisaniu. Zorganizowany był też konkurs wiedzy o cieple systemowym oraz MPEC. Wszyscy chętni odpowiadali na kartkach na pytania, a rozstrzygnięciem było wylosowanie 3 kuponów z poprawnymi odpowiedziami (osoba prowadząca czytała pytania konkursowe i wszyscy wspólnie na nie odpowiedzieliśmy).  Nagrodą były zestawy gadżetów wraz z torbami reklamowymi z logiem MPEC.

Pamiątkowe dyplomy otrzymały osoby, reprezentujące firmy, które wsparły naszą imprezę, nauczyciele przygotowujący dzieci do imprezy oraz wszyscy uczestnicy konkursu. Każdy finalista biorący udział w pokazie otrzymał bon upominkowy do MPIK-u wartości 50 zł, ufundowany przez MPEC w Olsztynie, ERANOVA- Centrum Kreatywnej Aktywności ufundowała nagrodę publiczności – półkolonie taneczne, dzieciom wyróżnionym wręczono bony upominkowe do MPIK-u wartości 100 zł ufundowane przez firmę HAS – aparaty słuchowe, miejsca I-III premiowane były bonami podarunkowymi do MPIK-u o wartości odpowiednio 200 zł, 300 zł, 400 zł ufundowanymi przez firmę LOK-KAZ Zakład Wykonawstwa Instalacji i Sieci Elektrycznych.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

1 miejsce – Maja Kidoń SP 6 KL VI C

2 miejsce – Katarzyna Drachel SP 9 KL. IVA

3 miejsce – Martyna Bieńkowska SP 6 KL VI A

WYRÓŻNIENIA

Aleksandra Guzek – SP 2 SPECJALNA

Wiktor Wierzbowski – SP 4 SPECJALNA

Błażej Skrzypa – SOSW DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH SP 17

Wanessa Skorobogata – SOSW DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH SP 17

Szanela Paczkowska- SOSW DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH SP 17

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Wanessa Skorobogata – SOSW DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH SP 17

 

Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza i opieką medialną: